צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריצוף קרמיקה לחצר

 

 
 

ריצוף חוץ – קולקציית אריחים מיוחדים לריצוף חצרות ומרפסות

 

 
פעם חשבנו שריצוף הוא אחד מהמאפיינים של בניין מגורים או מבנה משרדים. אך כיום, קיימים גם סוגי ריצוף שונים שמתאימים לתנאי חוץ ומיועדים לריצוף מרפסות, ריצוף חצרות וכדומה.

בין המרצפות שמתאימות לריצוף חוץ ניתן למצוא את הגרניט פורצלן, את אריחי הקרמיקה, את האבן הטבעית וכמובן את אופציית הריצוף באמצעות בטון מוטבע או מוחלק.
 

 

כמה עולה ריצוף חוץ לחצר?

 

 

 
למעשה, לא קיים הבדל משמעותי בין ריצוף בתוך מבנה לבין ריצוף שמתבצע מחוצה לו (לדוגמה ריצוף לחצר). מה שכן, ישנם דגשים שכן יש לקחת בחשבון כאשר מרצפים בחוץ והם אינם קריטיים כל כך בעת ריצוף פנים.

על כן, אפשר לומר כי מחיר של ריצוף חוץ נקבע על פי שלושה פרמטרים עיקריים – 1. עלות האריחים. 2. עבודת ההכנה והמורכבות שלה. 3. עבודת הריצוף בעצמה. עם זאת יש לציין, כי עבודת הכנה לריצוף חוץ מתומחרת לעיתים בנפרד מכל עבודת הריצוף.
 

 
"טיב הקרמיקה" פותחת בפניכם עולם שלם של ריצופי חוץ שהיתרונות הבולטים בהם הינם:

  • עמידות בפני נזקי הסביבה - הקרמיקה לריצוף חוץ, בחצר או במרפסת מתאפיינת בעמידות מיוחדת לנזקי הסביבה ותנאי החוץ, כגון לחות ורטיבות, מה שיבטיח כי הריצוף ישרת אתכם נאמנה למשך שנים ארוכות.

  • בטיחות מפני החלקה - קרמיקה המשמשת לריצוף לחצר - חיצוני שונה מאוד במרקם שלה מקרמיקה למטבח או לאמבטיה. בעוד שהאריחים המיועדים לפנים הבית חלקים מאוד, אלה המיועדים לשטחי חוץ מאופיינים במרקם מחוספס יותר. חשוב לעמוד על ההבדל בין השניים. קרמיקה רגילה, המתאימה לריצוף פנים, הופכת לחלקה במגע עם גשם, ולפיכך עלולה לגרום לנפילות ולפציעות מיותרות. עם זאת, האחות התאומה שלה, המיועדת לשימוש חיצוני, הינה מחוספסת יותר, ולכן תשמש הגנה מפני החלקה פוטנציאלית.
 

התאמת ריצוף חוץ לחצר

 

 

 
להתאמת קרמיקה לחצר כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע. חברת "טיב הקרמיקה" מייבאת את מיטב התוצרת בתחום ריצוף לחצר, ואנשי הצוות בקיאים בהתאמת צרכי הלקוח וטעמו לבין התקנים המקובלים של הקרמיקה.
 
ריצוף חוץ
ריצוף לחצר הבית
ריצוף לחצר עם אבנים
ריצוף חוץ בגינה
אבני ריצוף לחצר
דוגמאות חדשות לריצוף לחצר
ריצוף לחצר
ריצוף לחצר עם גינה