השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קרמיקה מעוצבת

 

קרמיקה מעוצבת – הדרך היפה לעיצוב הבית

 
מחירי הדירות להשכרה ולמכירה בארץ מרקיעים שחקים ומביאים רבים מן הישראלים לחפש אלטרנטיבות. רבים הם הישראלים מתגוררים בבתים ישנים שנבנו לפני כמה עשורים ועודם מהלכים בביתם על מרצפות מיושנות עם הציורים של פעם. בדרך כלל, מי שאינו יכול להרשות לעצמו לעבור דירה ולשלם את המחיר הגבוה שכרוך בכך משפץ את הבית וזאת משום ששיפוץ הבית יכול לעשות את כל ההבדל עבור מי שחפץ בשינוי. בעזרת קרמיקה מעוצבת תוכלו לגלות כי מראה הבית משתנה מקצה לקצה ונותן לכם הרגשה שנכנסת לבית חדש או לכל הפחות – מחודש.
 
 

קרמיקה מעוצבת למטבח

 
כשעומד לרשותנו מטבח מעוצב ויפה זה נותן חשק לשהות בחדר ואפילו לבשל ולאפות. בעזרת קרמיקה מעוצבת למטבח תוכלו לשנות את המראה של החדר ולהפוך אותו ממטבח סטנדרטי למטבח שיעשה לכם חשק לבשל. האלמנט העיצובי המשפיע בצורה החזקה ביותר על מראה של חדר הינו קרמיקה ולכן, אם תבחרו קרמיקה למטבח שתהיה איכותית ויפה, תוכלו להפוך את החלל למרשים ביותר. היום, כשיש כל כך הרבה אפשרויות, תוכלו לבחור קרמיקה מעוצבת מסוג גרניט פורצלן, שנחשבת קרמיקה עמידה יותר. בהקשר זה כדאי לדעת, כי קרמיקה מסוג זה עשויה להיות בחירה מצוינת בעיקר עבור חיפוי הרצפה, משום שהיא פחות רגישה לפחות וסימנים. כאשר מדובר בחיפוי קירות ניתן לעשות זאת באמצעות קרמיקה סטנדרטית, שהיא זולה יותר ועמידה בצורה מספקת.
 
 

קרמיקה מעוצבת לאמבטיה

 
כשבוחרים לעצב חדר אמבטיה, הנחשב לחדר המפנק ביותר בבית, עומדת בפניכם האפשרות לעצב עבורכם ממלכה של ממש. את שיפוץ חדר האמבטיה מומלץ להתחיל מבחירת קרמיקה לאמבטיה שמהווה את הבסיס לחדר ואז לדאוג לכל יתר הדברים. אם אתם אוהבים לשהות בחדרי אמבטיה של בתי מלון, תוכלו להשיג את אותה תחושת פינוק על ידי שילוב קרמיקה מעוצבת בחדר האמבטיה שלכם. גם בחדר זה, ממש כמו במטבח, תוכלו לשלב אריחי גרניט פורצלן לחיפוי הקירות או הרצפה, על פי בחירתכם.
 
 

בחירת קרמיקה מעוצבת

 
קרמיקה המעוצבת חשוב לשלב עם שאר האלמנטים שנמצאים באותו חלל; בחדר הרחצה עם הכלים הסניטריים ובמטבח עם כלי המטבח והארונות. כדי להגיע לשילוב הרמוני כדאי להתייעץ עם אנשי המקצוע בחברת הקרמיקה או באולם התצוגה. מומלץ מאוד צבעים שיהיו נעימים לעין וישרו את האווירה שברצונכם להשיג.
 
 
 
קרמיקה מעוצבת
 
 
 
קרמיקות מעוצבות
 
 
 

טיב הקרמיקה המעוצבת

 
אם אתם מעוניינים לחדש את מראה ביתכם ולהוסיף לו אווירה מיוחדת במינה, צרו קשר עוד היום עם חברת טיב הקרמיקה, שמספקת קרמיקה איכותית ביותר והצטרפו לקהל לקוחותינו המרוצים. בחברה ובאולמות התצוגה עומד לרשותכם צוות מיומן של אנשי מקצוע  שישמחו לעמוד לרשותכם, לענות לשאלותיכם ולסייע לכם בבחירת הקרמיקה המתאימה ביותר לצורכיכם ולהעדפותיכם.
לקבלת מידע נוסף בנושא קרמיקה מעוצבת – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רח' יעקב 9, רחובות
טל': 08-9473251
פקס: 08-9365364
דוא"ל: Tivh10@walla.co.il / Tivh@walla.co.il 
         
ימי פעילות:
א', ב', ד', ה' 8:00 – 19:00
ג', ו' 8:00 – 13:00
 
 
 
רח' ההדרים 24, כפר ביל"ו ב'
טלפון: 08-9473198
פקס: 08-9419732
נייד: 054-8111501

ימי פעילות
:
א', ב', ד', ה' 8:00 – 16:00,
ג', ו' 8:00 – 13:00
 
 
 
 
 
 
אזורי פעילות : מכל הארץ