צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קרמיקה עודפים

 
ריצוף גרניט פורצלן וקרמיקה הם חלק משמעותי ביותר בעיצוב הבית. היום ישנן אפשרויות אינסופיות ממש בבחירת הקרמיקה והריצוף בהתאם לטעם ולסגנון המתאים, בין אם זהו מראה מודרני ונקי מאוד ובין אם מראה כפרי וחם, הנראה אחד לאחד, חומר טבעי כמו עץ או דמוי בטון. ניתן גם לשלב בין הכפרי והחם למודרני ולנקי.

אם ריצוף חדש או החלפת קרמיקה לאמבטיה נראים לכם הוצאה גדולה מדי, אז הדברים אינם חייבים להיות כך. ממש כפי שאתם קונים בחנות עודפים בגדים, הזהים לחלוטין, לאותם בגדים בחנות רגילה, כך ניתן למצוא גם קרמיקה לאמבטיה מעודפי ריצוף. הבדלי המחירים בינם לאותם מוצרים בחנות הרגילה הם משמעותיים, במיוחד כשמחשבים את המחיר הכולל לכל השטח שאתם מרצפים או מחפים.
 
 
קרמיקה עודפים
 
 
 
ריצוף חוץ עודפים
 
 
 
 

עודפי ריצוף לחצר - אריחים יחודיים גם בעודפים

 
היום כמעט לכל בית יש חצר או לפחות מרפסת נחמדה, שנותנת תחושה של בילוי בנופש. ריצוף לחצר צריך להיות מותאם גם לתנאי חוץ, כמו מניעת החלקה ושחיקה בתנאי מזג האוויר השונים - גשם ושמש. לטיב הקרמיקה ישנם אריחי חוץ רבים וניתן למצוא כמותם במחסן בקרית עקרון, במחירים מעולים שיחסכו לכם הרבה מאוד כסף.
 

בנוסף לכל - גם שירות מעולה

 
אם חשבתם שברכישת עודפי ריצוף או קרמיקה/גרניט פורצלן אתם מוותרים על השירות שניתן באולם התצוגה אז הדברים לחלוטין אינם כך, לפחות אצלנו. פתחנו את מחסן העודפים כדי לאפשר לכם ליהנות מחבילה אחת של מוצרים איכותיים, במחיר נמוך יותר, יחד עם שירות אדיב ומסביר פנים, הובלה ואחריות מלאה. טיב הקרמיקה מוכר וידוע כעסק אמין ומקצועי. מוזמנים להתרשם ממוצריו האיכותיים כמו גם מאיכות מוצרי העודפים.
 

⬇ קרמיקה עודפים מחירים ברצפה ⬇

 
כשמרצפים את הבית לא חייבים להיגרר להוצאות גדולות...
טיב הקרמיקה גאה להציג בפניכם את מחסן עודפי הקרמיקה!
 
 
 

על מנת להבטיח את שביעות רצונם המלאה של לקוחותינו, פתחנו את מחסן העודפים, בו תוכלו למצוא:

 
 
 
 
1
 
 
 

מחירים תחרותיים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2
 
 
 

תנאי תשלום הוגנים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3
 
 
 

שירותי אחסנה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4
 
 
 

הובלת המוצרים באחריות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוצים ליהנות מאריחי קרמיקה איכותיים במחיר הוגן?
זה הזמן לקפוץ לביקור במחסן העודפים שלנו,
בבעלי המלאכה 9 קרית עקרון,
שם יעמדו לרשותכם צוות היועצים המקצועיים שישמחו לסייע לכם בבחירה!