צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיורי מטבח וטוחני אשפה

 
 

כיורי מטבח וטוחני אשפה - עולם חדש של עיצובים מרגשים!

 
"טיב הקרמיקה" מתמחה בשיווק וייבוא מגוון פתרונות עיצוב יצירתיים עבור חללים שונים בבית. בעמוד זה תוכלו להתרשם ממגוון דגמים של כיורי מטבח וטוחני אשפה לבחירתכם. כל כיור יוסיף לחלל אלמנט עיצובי בקונספט שונה, שישנה את אופי המטבח כולו.
 

בחירת הכיור למטבח

 
המטבח הוא המרכז של הבית, וככזה אנחנו מבלים בו זמן רב בבישול, באירוח או באתנחתא עם כוס קפה, ומכאן החשיבות הרבה שיש לבחירת כיורים למטבח. לשם כך, תוכלו לבחור ממבחר עצום של סגנונות ועיצובים, שכבשו את העולם בתחום כיורי המטבח. הכיורים מוצעים בדגמים אסתטיים ופונקציונאליים, שיאפשרו לכם ליהנות מהשימוש ומהמראה גם יחד.
 

כיורים מעוצבים ממגוון חומרים לשינוי האווירה

 
הכיורים של היום עשויים ממגוון חומרים. כל אחד מהחומרים מייצר אווירה שונה בחלל החדר: כיורי החרס מספקים מראה קלאסי, כיורי הנירוסטה משדרים מראה הייטקי, מינימליסטי, מהוקצע, נקי ופונקציונאלי ואילו כיורי הקוריאן אקריל מאפשרים יצירה של משטחים רציפים, ומראה אלגנטי ויוקרתי. לחומרים הייחודים מצטרפות טכנולוגיות חדשניות, המאפשרות פתרונות ניקוז יצירתיים, וסגנונות עיצוב מקוריים ומלהיבים.
 

שבירת התפיסות המקובלות בעולם הכיורים

 
בשנים האחרונות, ישנה מגמה לשבור את הצורניות המקובלת של כיורים למטבח. בתוך כך תוכלו למצוא כיורים עגולים, כיורים אליפטיים, כיורים מלבניים, כיורים מרובעים, כיורים פינתיים ועוד מגוון אפשרויות עיצוב חדשניות.
 

התקנת הכיורים

 
כאשר אתם מתכננים את המטבח, תוכלו גם להחליט על סגנון ההתקנה: התקנה שטוחה או התקנה עליונה. בהתקנה שטוחה, הכיור לכאורה מובלע בתוך הארון ומשתלב בצורה הרמונית במטבח, בעוד שבהתקנה עליונה, הכיור למטבח "צף" למעלה. כמו כן, באפשרותכם לבחור גדלים ועומקים שונים של הכיור, בהתאם לצורניות של המטבח, לארונות הפנימיים וכדומה.
 

הוספת טוחני אשפה לכיור המטבח

 
על מנת שתוכלו להשתמש בכיור בצורה נוחה ופונקציונאלית, ובתוך כך גם לשמור על ניקיון כללי במטבח, תוכלו לבחור בהתקנת טוחן אשפה, שיסייע לכם לסלק את הפסולת, ולעבוד עם משטחי עבודה נקיים. בין הפונקציות העכשוויות, המשדרגות את הכיורים, ניתן לראות טוחני אשפה בטיחותיים במיוחד, המסייעים בנוחות, ובמהירות לסילוק פסולת אורגנית ולשמירה על סביבה ירוקה.
 
אתם מוזמנים להגיע עוד היום לאולמות התצוגה של "טיב הקרמיקה", שם תמצאו כיורים למטבח ולחדרי רחצה - בשלל גדלים, עיצובים וצורות, ולקבל ייעוץ מהמומחים שלנו, שיסייעו לכם למצוא כיורים שיתאימו בדיוק לסגנון שלכם.

לייעוצים והזמנות חייגו - 073-7841762
 
בפנקו 60 סמ פלאןבפנקו 60 סמ פלאן
התקנה שטוחההתקנה שטוחה
נירוסטה מלבני התקנה שטוחהנירוסטה מלבני התקנה שטוחה
וינטג' חרסוינטג' חרס
כיור כפול בהתקנה שטוחהכיור כפול בהתקנה שטוחה
טוחן אשפהטוחן אשפה
כיור 1כיור 1
בלנקו 80 סמ פלאןבלנקו 80 סמ פלאן
כיור עגול נירוסטהכיור עגול נירוסטה
נירוסטה בהתקנה שטוחהנירוסטה בהתקנה שטוחה