צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיורים מעוצבים

 

 

 
 

כיורים מעוצבים בעבודת יד - פיסת מקסיקו בבית שלך!

 

 
 
חברת "טיב הקרמיקה" מייבאת ממקסיקו כיורים מעוצבים כולם בעבודת יד. הכיורים מעוצבים ומקושטים בציורים אקזוטיים וצבועים בקשת של צבעים. הכיורים מתאימים לחדר אמבטיה ולשירותי אורחים. צורתם היא עגולה (קוטר 36 ס"מ, 42 ס"מ, 44 ס"מ) או אובלית.
 

התקנתם יכולה להיות :

  • הנחה על פני השיש
  • או התקנה כאשר רק שולי הכיור מונחים על השיש

הכיורים המיוצרים בעבודת יד מספקים לכם הזדמנות להפוך אירועים יומיומיים כמו נטילת ידיים לחוויה חושית מיוחדת. האמנים המקסיקניים מבטאים בציוריהם את כישוריהם, כשרונם, תשוקותיהם ואיכות עבודתם.

 
 
 
כיורים מעוצבים בעיצוב חדשני
 
 
 
 

פתרונות עיצוב לבית

 

 

 
אנו גאים להציע מבחר נאה של כיורים מעוצבים המיובאים ממקסיקו ומיוצרים על-ידי אמנים מקסיקניים מקומיים ומיומנים ובמחירים אטרקטיביים. באולם התצוגה של "טיב הקרמיקה" תגלו כיורים מעוצבים ומעוטרים. כל אחד מהם- יצירת אמנות פונקציונלית.
 
עד לא מזמן, ההבדל המרכזי בין עיצוב בתי יוקרה לעיצוב בתים סטנדרטיים התבטא בעיקר ברמת ההקפדה על הפרטים הקטנים. הכוונה היא לכך שבעיצוב בתי יוקרה ניתנה תשומת לב רבה במיוחד לכל האלמנטים הקטנים בחלל מבחינה עיצובית, גם אם לכאורה התרומה שלהם לעיצוב הכללי היתה שולית.

עם זאת, כיום הפער בתשומת הלב לכל נושא עיצוב הפנים בין בתי יוקרה לדירות סטנדרטיות מצטמצם והולך. כיום גם בדירות סטנדרטיות ניתן לראות השקעה משמעותית של תשומת לב לפרטים שבעבר היוו בסך הכול אלמנטים פרקטיים ותו לא. בין היתר ניתן לראות כיום בדירות רבות מאוד ברזים מעוצבים, מכסי ניקוז מעוצבים, מחזיקי ניירות טואלט מעוצבים וכמובן שגם כיורים מעוצבים.

נראה כי המודעות לכך שעיצוב הפנים לא צריך להיות נחלתם של העשירים בלבד הצליחה לחלחל לתודעה של הקהל הישראלי בשנים האחרונות, בין היתר בעקבות התקדמויות טכנולוגיות בתחום הייצור התעשייתי, שהפכו מוצרים מעוצבים רבים לנגישים מאי פעם.


 

מהם היתרונות של כיורים מעוצבים?

 

 

 
להלן כמה מהיתרונות העומדים לצדם של כיורים מעוצבים:

  • כיורים מעוצבים יכולים להשלים את מראה חדר הרחצה מבחינה עיצובית. באמצעות כיורים אלה ניתן לשוות לחדר הרחצה מראה קלאסי או כפרי או לחילופין מראה יוקרתי ומרשים.

  • חשוב לדעת כי למרות שישנם כמובן דגמים יקרים במיוחד של כיורים, ניתן כיום להשיג דגמים מעוצבים לעילא ולעילא במחירים שווים לכל נפש.

  • כאשר משקיעים מחשבה במראה של הכיור, באופן אוטומטי מופיעות מחשבות על אלמנטים אחרים בבית, שניתן לעצב ולתכנן בצורה כזו שתיווצר אחידות סגנונית בעיצוב של כל חלקי הבית. במקרים רבים כדי להתניע שינוי, כל מה שצריךזה לבחור בכיור מעוצב ומיוחד והשאר כבר קורה מעצמו.

 

איך לבחור את כיורים מעוצבים בצורה נכונה?

 

 

 
בבואכם לבחור כיורים מעוצבים לחדר הרחצה שלכם, מומלץ בראש ובראשונה שתבקרו בכמה שיותר אולמות תצוגה של החברות המובילות בתחום ושתעיינו בכמה שיותר קטלוגים של כיורים. באופן כזה תוכלו להרחיב את הידיעות שלכם בתחום ולהכיר כמה שיותר דגמים של כיורים. לאחר מכן, יש להתייחס לעיצוב הנוכחי שלהחדר, שכן בקלות רבה מאוד ניתן לבחור בכיור יפהפה ומעוצב בקפידה, שנראה נפלא באולם התצוגה אך יהווה דיסוננס ויזואלי ביחס לשאר האלמנטים בחלל.

חשוב להתאים את הכיור החדש לעיצוב הכללי לא רק מבחינת הממדים שלו, אלא גם מבחינת הצורה שלו, חומרי הגלם והגוונים. במידת הצורך,אפשר ואף מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע מתחום עיצוב הפנים. כיום ניתן בקלות רבה מאוד ליצור הדמיות שתאפשרנה לכם לראות במו עיניכם כיצד ישתלב הכיור החדש בעיצוב הנוכחי.
 
לקבלת פרטים נוספים אודות כיורים מעוצבים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת "טיב הקרמיקה" בטלפון 073-7841762 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי השירות של החברה ישובו אליכם בהקדם.

 

קטלוג כיורים מעוצבים

 

 
כיורים מעוצבים
כיור מעוצב עומד
כיור מעוצב טיב הקרמיקה
כיורים מעוצבים מיוחדים
כיור מונח מעוצב
כיורים מונחים מיוחדים
כיורים מצוירים
כיורים מונחים צבעוניים
כיור מונח מעוצב
כיורים לאמבטיה
כיור מונח קטן
כיור מעוצב - טיב הקרמיקה
כיור מעוצב צבועני
כיור מועצב צבועני מונח
כיור מעוצב בעבודת יד
כיורים מעוצבים לנטילת ידיים
כיורים מעוצבים מונחים
כיור מעוצב מונח
כיור מעוצב עגול
טיב הקרמיקה - כיור מעוצב
כיור מעוצב