צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ברזים לבית

 
 
ב"טיב הקרמיקה" ממתין לכם מגוון של ברזים למטבח וברזים לאמבטיה פאר העיצוב האירופי.
 

מגוון ברזים לכל טעם

 
אם אתם מחפשים ברז למטבח או ברז לאמבטיה, אולם התצוגה של "טיב הקרמיקה" הוא המקום הנכון ביותר להיות בו. שם תוכלו ליהנות מהמבחר העשיר, המגוון והמקצועי ביותר של ברזים מסוגים ועיצובים שונים.
 

ב"טיב הקרמיקה"- אולם שופע ברזים מעוצבים, מוקפדים וחדשניים

 
עיצובי הברזים הקיימים ב"טיב הקרמיקה" משקפים מגוון רחב של סגנונות. הברזים ידועים בעיצוב פורץ דרך ובתהליך ייצור איכותי וקפדני, שהוא תוצאה של מחקר ארוך שנים. בין היתר תמצאו אצלנו ברזים של המפעלים שהפכו זה מכבר לשם דבר בעיצוב ברזים איכותיים:
 
  • NEWFORM
  • FRA.MO
  • HANSGROHE
  • KWC
 
 
איכות ועיצוב מאפיינים את קולקציית הברזים המוצגים באולם התצוגה שלנו. מגוון העיצובים והסגנונות של ברזי מטבח וברזי רחצה מאפשר לכם ליצור כל אווירה שתחפצו בה. הברזים יכולים להיות סמויים, או להיות בעלי בולטות מרכזית ומרשימה. ניופורם ברזים, ברזי פליז במראה וינטג' או ברזי ניקל חדשניים ויוקרתיים ישוו לחדר מראה מיוחד במינו.
 

ברזים ידידותיים לסביבה

 
חשיבות רבה מוקדשת לעיצוב הברזים, אך לא פחות חשובה מזה היא ההתייחסות לפונקציונאליות של הברזים. אלה צריכים להיות נוחים, יעילים ושימושיים. באולם התצוגה של "טיב הקרמיקה" תוכלו למצוא את פתרונות העיצוב העונים על הצרכים המדויקים שלכם מבחינת הפעלה, עוצמת הזרם, גובה הברז, גמישות, כיוון, וחיסכון במים.


 
ברז מטבח
ברז - טיב הקרמיקה
ראש טוש - טיב הקרמיקה