בכל שנה, ולקראת סוף השנה, נערכות בעולם תערוכות עיצוב, המציגות את הטרנדים החמים ביותר לקראת השנה החדשה. גם השנה, ב-2019, התקיימה, בין שלל תערוכות העיצוב, תערוכה המתמקדת כולה בנושא קרמיקה, שבאה לפאר ולשבח את האריחים עצמם ולהציג למבקרים בה את הסגנון העיצובי החם ביותר שמביאה איתה שנת 2020.

אריחים גדולים לכל מרחב

אחד הטרנדים הבולטים בשנת 2020, בכל הקשור לתחום הקרמיקה והאריחים באופן כללי, בא לידי ביטוי בגודל. האריחים ב-2020 יהיו גדולים מאד, בדומה לשנה קודמת, ודומיננטיים מאד.

אם בשנים קודמות גודל האריחים היה סטנדרטי לרוב, גודל קטן או בינוני, הרי ששנת 2020 עושה את זה בגדול ומביאה אריחים גדולים במיוחד, אותם ניתן לשלב בכל מרחב. אלה יכולים להיות אריחים בגודל של 300X100, אריחים בגודל של 240X120 ואפילו גדולים יותר – 260X120.

אין ספק שמדובר כאן בגודל שלא הכרנו בעבר הרחוק, גודל שנותן מקום עם עוצמה לכל אריח ויכול להפוך את המרחב כולו, בזכות שילוב של אריחי קרמיקה גדולים מאד, למסוגנן ומיוחד הרבה יותר. היתרון באריחים גדולים הוא היכולת ליצור בעזרתם מראה אחיד מאד במשטח ללא חיתוכים, שדרכם פעמים רבות יכולה לחדור לחות (רלוונטי, למשל, לחדרי הרחצה). בעזרתם גם ניתן ליצור מראה מתועש יותר, מודרני וגם מראה הייטקיסטי מעניין.

מראה של שיש

   טרנד נוסף, שמביאה איתה השנה החדשה, הוא טרנד השיש. אריחי הקרמיקה של שנת 2020 יקבלו נוכחות מרשימה מאד בזכות המראה השונה שלהם, מראה המזכיר באופיו ובעיצובו את השיש הטבעי.

השילוב שבין מראה השיש של אריחי הקרמיקה יחד עם הגודל המרשים שלהם יהפוך את המשטחים, שבהם משלבים אותם, למפוארים במיוחד. הגימור לאריחים יכול להיות מט, מגורד, מלוטש או משי וזה גם אחד היתרונות הבולטים של האריחים החדשים. הם הופכים למושקעים הרבה יותר בעיצוב שלהם ולכאלה שיכולים להתאים למרחבים שונים.

ניתן להשתמש באריחי הקרמיקה האלה בתוך הבית וגם מחוצה לו, בסלון, במטבח, בחדר הרחצה ובכל מקום אחר שרוצים. האפשרויות הן רבות וניתנות לבחירתו של הלקוח.

הצבע תופס מקום של כבוד

גם לצבע יש מקום של כבוד בשנת 2020 והוא בא לידי ביטוי הפעם דווקא באריחים הקטנים. טרנד האריחים הקטנים והצבעוניים תופס תאוצה רבה מאד בשנה החדשה והוא יכול להחליף את משטח השיש.

הצבעים הבולטים הם גוונים של חום ושחור, זהב, כסוף וגם צבע נחושת שמשתלבים בצורה מושלמת לצד צבעים אחרים, כמו כחול למשל, ודווקא השוני הרב שבהם הוא זה שיוצר את היופי ואת העניין. כך מתקבל מרחב חם יותר במראה הכללי שלו, מרחב עם עוצמה ויופי.
 

דגש רב על האיכות

כבכל שנה, גם בשנת 2020, שמים דגש רב מאד על איכות האריחים, איכות ברמה גבוהה במיוחד. כל זאת תודות לטכנולוגיות המתקדמות, הבאות לידי ביטוי במכונות הדיגיטליות, בעזרתן ניתן לייצר מגוון עצום של אריחים בגדלים, בצבעים ובעיצובים שונים.

האיכות הגבוהה מאפשרת לכל אלה, הבוחרים באריחים מסוג כזה, ליהנות ממענה ברמה גבוהה, כזה שישרת אותם למשך שנים ארוכות.

מבחר של פתרונות תחת קורת גג אחת

אצלנו, בטיב הקרמיקה, תמצאו מגוון של אריחי קרמיקה, כמו גם אריחי גרניט פורצלן, פרקט ואבן, המיוצרים על ידי מיטב החברות המובילות בתחום האריחים. את האריחים ניתן לשלב בכל מקום שרוצים והם מביאים איתם הרבה מאד סטייל ואיכות ברמה גבוהה. מעוניינים לקבל פרטים נוספים על המוצרים שלנו, התקשרו אלינו עוד היום, לטלפון 08-9473251.