עיצוב קרמי לאמבטיה זו חוויה מיוחדת. במיוחד לאור העובדה שהתחום מציע כיום כל כך הרבה פתרונות ואלמנטים. כאלו שיכולים להפוך כל אמבטיה לחגיגה מעוצבת ומשובבת עין. אם אתם בכיוון – בואו וקראו על עיצוב קרמי לאמבטיה, ועל התהליך שאתם צריכים לעבור עד להשגת התוצאה המושלמת. כי כדי להצליח להשיג את המטרה במלואה, חובה לפעול בצורה מחושבת ומתוכננת היטב. רק כך ניתן להשלים את תהליך השיפוץ, וליהנות מתוצאה מעוצבת ונאה.

שלבים בתכנון

 
  • נתוני השטח ונקודות עוגן – לפני הכול יש לבחון את השטח שעומד לרשותכם, וכן למפות את נקודות העוגן. וזה אומר שצריך לבצע מדידה מדויקת וכן לבחון את הנתונים שישפיעו על העיצוב של האמבטיה. היכן הפתח לחדר? החלון? הצנרת? שלב ראשון זה יכוון אותנו לעיצוב נכון תוך מקסום נתוני הבסיס שקיימים בשטח.

  • בחירת עיצוב – כעת נוכל לעבור לשלב הבא, והוא החלום שיש לנו בראש. כל אחד שפונה לעצב חדר אמבטיה רואה מול עיניו עיצוב מסוים שהוא יאהב באמבטיה הביתית שלו. יש מגוון אפשרויות וסגנונות עיצוב מגוונים.

  • בחירת אלמנטים – יש סוגי אלמנטים שונים שמתאימים לאמבטיה. איזה עיצוב קרמי אנחנו בוחרים לאמבטיה? איזו אסלה? איזה כיור? חשוב למקד את הבחירה באופן של התאמה בין המרכיבים השונים, וזאת כדי להשיג תוצאה הרמונית.

  • שילוב אריחים – כאשר מעצבים את האמבטיה חשוב לדעת כי יש אפשרות פופולארית של שילוב אריחי דקור לצד האריחים החלקים שיופיעו באמבטיה. כך ניתן להשיג עיצובים מלהיבים שמשלבים קלאסיקה לצד יוקרה. התוצאות בהחלט מושלמות ומקפיצות את חדרי האמבטיה.

בחירת הקרמיקה לאמבטיה

לאחר שהכול מתוכנן חשוב מאוד לעבור לשלב המעשי. יש להבין כי מדובר על מרכיב ייעודי שחייב להיות מתאים למאפיינים של חדרי רחצה. וזאת כדי שהקרמיקה לאמבטיה אכן ימלאו את התפקיד שלהם בהצלחה, ולא יינזקו כתוצאה מהחשיפה לרטיבות, לטמפרטורות קיצוניות וכדומה. אריחים איכותיים שמתאימים לחיפוי חדרי אמבט ימלאו את התפקיד כראוי, וישרתו אותנו נאמנה לאורך שנים.