אריחי קרמיקה משמשים להגנה מפני מים, יכולים להתאים לחיפוי באזורים שונים בבית או במשרד ומגיעים במגוון רחב של סוגים. במאמר הבא נציג את סוגי הקרמיקה העיקריים ונסביר למה להגיע אל 
טיב הקרמיקה כדי להשיג אותם 

בבחירת אריחי קרמיקה בילו סנטר ואזור רחובות הם ללא ספק המקום להגיע אליו. ספציפית יותר, אנו בטיב הקרמיקה מעמידים לרשותך את האריחים המובילים והטובים ביותר בארץ. אצלנו אריחי הקרמיקה מרוכזים תחת קורת גג אחת על מנת לחסוך לך זמן וכסף, אך אנו גם מעמידים לרשותך אנשי מקצוע להתייעצות ללא התחייבות. נשמח לפגוש אותך! 

היתרונות של אריחי קרמיקה 

אריחי קרמיקה מגיעים בסוגים שונים כי יש להם יתרונות שאין לפתרונות ריצוף וחיפוי אחרים. קודם כל, אריחי הקרמיקה מיועדים להגנה מפני מים. תודות ליכולת של הקרמיקה להיות מוגנת מפני מים, אפשר להשתמש בה כחיפוי קירות בחללים רטובים ובהם מטבחים, חדרי שירות, מקלחות, שירותים וכן הלאה. שנית, הקרמיקה מתאימה לחיפוי באזורים שונים בבית ובמשרד.  

שילובי קרמיקה במקומות שונים 

היתרון של מגוון עצום של סוגי קרמיקה הוא שאפשר לשלב את החיפוי הזה בחלל הפנים או החוץ. נכון להיום, הקרמיקה מתאימה גם למי שרוצה לשפץ את הבית הקיים וגם למי שרוצה לעצב בית חדש לגמרי. במקביל, אותם אריחי קרמיקה משדרים יוקרה בחללי כניסה למשרדים ומקומות עבודה והם מתאימים גם עבור בתי מלון ושטחי מסחר.  

הבדלים בין סוגי קרמיקה 

בהשוואה בין סוגי קרמיקה בילו והצמתים שליד מאפשרים לראות את ההבדלים מקרוב. הנה למשל כמה סוגי קרמיקה שקיימים כיום ושווה לשים לב אליהם: 

א. גרניט פורצלן – הסוג הנפוץ ביותר של הקרמיקה הוא גרניט פורצלן. אלו אריחי קרמיקה חזקים, עמידים וקלים להרכבה וניתן גם להשיג אותם בשילובי צבעים וטקסטורות בלי לוותר על עמידות של הצבע ואטימות החומר למשך שנים רבות. 

ב. קרמיקה טבעית – אפשרות אחרת היא לחפות את חלל הפנים או החוץ עם קרמיקה טבעית. כאן היתרון הוא חוזק, עמידות וניקיון קל. בנוסף, קרמיקה טבעית מונעת החלקה ואפשר לעטר איתה את החלל בסגנון עיצוב מודרני או כפרי.  

ג. פורצלן מלוטש – לשם השוואה, אריחי קרמיקה שאינם עוברים זיגוג מכונים פורצלן מלוטש. את הפורצלן המלוטש מוצאים בדרך כלל במקומות עדינים ובהם חיפוי קיר באמבטיה, בשירותים או במטבח. מנגד, אפשרות אחרת היא להשתמש בפורצלן מלוטש לחיפוי במקומות שבהם נדרש איטום אך ללא ספיגת נוזלים. 

ד. קרמיקה פול בודי – אי אפשר לדבר על השוואה בין סוגי קרמיקה בילו ואזורים אחרים בארץ בלי להזכיר את הפול בודי. בפועל, אלו אריחי גרניט פורצלן רגילים אך עם שכבות של חומרים שונים. באריחי קרמיקה כאלה, השכבה העליונה היא זו שמאפשרת את איכות האריחים. 
 
המלצות על סוגי קרמיקה 

היכרות עם סוגים שונים של קרמיקה היא רק הצעד הראשון בחיפוי מחדש של חלל הפנים בבית או במשרד. אם רוצים ליהנות מהיתרונות של אריחי קרמיקה לעומת האלטרנטיבות, צריך לבדוק טוב מאוד מה מתאים ספציפית לחלל המדובר. את ההתאמה הזו ניתן לעשות באמצעות המלצות של אנשי מקצוע וחוות דעת מנומקות.  

קרמיקה בילו זה אנחנו! 

טיב הקרמיקה יכולה לעזור לך להשוות בין סוגים שונים של אריחי קרמיקה. אנו מכירים מקרוב את ההבדלים בין סוגי הקרמיקה השונים ויש לנו את הניסיון הנדרש על מנת להתאים אותם עבורך באופן אישי. למעשה, כבר עכשיו באפשרותך להשאיר פרטים באתר הרשמי של טיב הקרמיקה ולאחר מכן לתאם מולנו פגישה.