צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אריחי גרניט פורצלן

 

 

 
גרניט פורצלן הוא אחד החומרים המבוקשים ביותר היום לריצוף וחיפוי. גרניט פורצלן אמנם נחשב לקרוב משפחה של אריחי הקרמיקה אך אריחי גרניט פורצלן נחשבים חזקים יותר. אופן הכנת האריחים הכולל את שריפתם בחום גבוה של 1220 מעלות צלזיוס כאשר את הצבע מוסיפים עוד לפני השריפה. הדבר הופך אותם לאריחים חזקים במיוחד שיכולים לשאת משקל גבוה. לכן, אריחי גרניט פורצלן הם האריחים המבוקשים היום ביותר לריצוף בעוד שלחיפוי משתמשים באריחי קרמיקה.
 

 
אריחי גרניט פורצלן
 

 

אריחי גרניט פורצלן במגוון עיצובים

 

 

 
אריחי גרניט פורצלן הם אריחים חזקים ועמידים ביותר, אולם בשונה ממה שנהוג לחשוב, אינם מבוססים על גרניט, או סוג אחר של אבן טבעית, אלא על קרמיקה. אריחי גרניט פורצלן שונים מאריחי הקרמיקה הרגילים בכך, שהם מיוצרים בטכניקה שונה שהופכת אותם לאטומים יותר ולעמידים מאוד, בעיקר ייצור בחום רב בשילוב צבע מיוחד. מעבר לחוזק שלהם, יתרון נוסף של אריחי גרניט פורצלן הוא אפשרויות העיצוב הרבות שניתן ליצור בהם, ממש כחומר ביד היוצר.

ניתן ליצור אריחי גרניט פורצלן מבריקים ומלוטשים או אריחי מט, ניתן ליצור אריח מזוגג בעזרת אבקת זכוכית צבעונית שמפוזרת עליו לפני שריפתו, ניתן גם ליצור אריח מלוטש באופן נחלקי כך שנוצר מראה משופשף. כמובן שניתן לבחור בין גדלים שונים, כאשר היום רבים בוחרים אריחים גדולים יותר מ 60 על 60 שהיו מקובלים מאוד לפני מספר שנים ובוחרים גם באריחי 80 על 80 או אפילו 90 על 90 ויותר. מעבר לכך, ניתן לבחור אריחים שאינם ריבועיים אלא מלבניים. גם עובי האריח יכול להשתנות.
 

 

יתרונות וחסרונות של אריחי גרניט פורצלן

 

 

 
יתרון בולט של אריחי גרניט פורצלן הוא האפשרות ליצור להם מראה המדמה באופן מושלם ממש מראה של חומר אחר. כך ניתן ליצור אריחים דמויי פרקט או דמויי דק, אריחים דמויי שיש, אריחים המדמים אבן טבעית ועוד. בנוסף, אריחים אלה מאפשרים רבה בכל הנוגע לעיצוב ומצד שני, הם חזקים ולכן מתאימים למגוון רחב של סביבות, החל מהחדרים הרטובים בבית ועד לריצוף חוץ. אריחים אלה, מגיעים במגוון רחב של עיצובים, מה שאומר שניתן לשלב בבית כמעט כל מראה שרוצים, החל מריצוף בסגנון אבן טבעית ועד לריצוף בסגנון עץ טבעי. יש לציין, שחלק מהעיצובים נראים יותר אותנטיים מאחרים, תלוי ייצור וסוג אריח.

באשר לחסרונות, אריחי גרניט פורצלן עולים יותר מארחי קרמיקה רגילים בד"כ (אם כי יש לשים לב לאיכות הייצור ולמותג של אריחים שונים, שכן איכות נמוכה עלולה להשפיע על המחיר). לצד זאת, אריחי גרניט פורצלן אמנם מאוד עמידים, אך חשוב לזכור שהם אינם בלתי שבירים לחלוטין ולכן יש לשמור עליהם בדומה לשמירה על כל סוג ריצוף אחר.
 

 

ריצוף עם אריחי גרניט פורצלן - רק אצל טיב הקרמיקה

 

 

 
"טיב הקרמיקה" מספקת ריצוף גרניט פורצלן איכותי וחדשני בגימור מושלם לכל בית. אריחים בכל הגדלים והצבעים המיובאים מהחברות המובילות באירופה, תוך שמירה קפדנית על איכות במוצרים ובשירות, כמו גם התחייבות לחדשנות מתמשכת באריחים לריצוף. אריחי גרניט פורצלן שאותם אנו מציעים מאופיינים בחוזקם, מתנקים בקלות ובסגנונות אופנתיים, ממסורתי עד לעיצוב במראה טבעי.
 
באולמות התצוגה של "טיב הקרמיקה" תוכלו להתרשם ממגוון עצום של אריחי פורצלן וקרמיקה.
אנשי הצוות שלנו ישמחו לסייע לכם למצוא את הריצוף הקרמי שיקלע בדיוק לטעמכם.
 
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה