צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אריחי גרניט פורצלן

 
גרניט פורצלן הוא אחד החומרים המבוקשים ביותר היום לריצוף וחיפוי. גרניט פורצלן אמנם נחשב לקרוב משפחה של אריחי הקרמיקה אך אריחי גרניט פורצלן נחשבים חזקים יותר. אופן הכנת האריחים הכולל את שריפתם בחום גבוה של 1220 מעלות צלזיוס כאשר את הצבע מוסיפים עוד לפני השריפה. הדבר הופך אותם לאריחים חזקים במיוחד שיכולים לשאת משקל גבוה. לכן, אריחי גרניט פורצלן הם האריחים המבוקשים היום ביותר לריצוף בעוד שלחיפוי משתמשים באריחי קרמיקה.
 
אריחי גרניט פורצלן
 

אריחי גרניט פורצלן במגוון עיצובים

 
מעבר לחוזק שלהם, יתרון נוסף של אריחי גרניט פורצלן הוא אפשרויות העיצוב הרבות שניתן ליצור בהם, ממש כחומר ביד היוצר. ניתן ליצור אריחים מבריקים ומלוטשים או אריחי מט, ניתן ליצור אריח מזוגג בעזרת אבקת זכוכית צבעונית שמפוזרת עליו לפני שריפתו, ניתן גם ליצור אריח מלוטש באופן חלקי כך שנוצר מראה משופשף. כמובן שניתן לבחור בין גדלים שונים, כאשר היום רבים בוחרים אריחים גדולים יותר מ 60 על 60 שהיו מקובלים מאוד לפני מספר שנים ובוחרים גם באריחי 80 על 80 או אפילו 90 על 90 ויותר. מעבר לכך, ניתן לבחור אריחים שאינם ריבועיים אלא מלבניים. גם עובי האריח יכול להשתנות.

 

אריחים המדמים חומרים אחרים

 
יתרון בולט של אריחי גרניט פורצלן הוא האפשרות ליצור להם מראה המדמה באופן מושלם ממש מראה של חומר אחר. כך ניתן ליצור אריחים דמויי פרקט או דמויי דק, אריחים דמויי שיש, אריחים המדמים אבן טבעית ועוד. ישנם גם אריחים מצוירים שנותנים מיד תחושת נוסטלגיה ופופולאריים מאוד בעיצובי רטרו. ישנם אריחים מצוירים עם צורות גיאומטריות ובמגוון רחב של צבעים, ממש כמו שניתן למצוא בבתים עתיקים.

 

למה לשים לב בקניית אריחי גרניט פורצלן

 
אריחי גרניט פורצלן נפוצים ומבוקשים כ"כ עד שניתן למצוא אותם במגוון רחב של חנויות. עדיין אין הדבר אומר שאיכות האריח זהה בכל מקום. חשוב לוודא שהאריח עומד בתקנים שנקבעו במכון התקנים. אם המחיר זול מדי הדבר יכול כבר להדליק נורה אדומה. האריחים מדורגים לפי חוזקם מאפס עד חמש, כאשר אריחים בדרגה 0 אינם מיועדים לריצוף אלא רק לחיפוי קירות. יש גם לבדוק את מידת ההחלקה של האריח. אם האריחים מיועדים לסביבה רטובה כמו שפת בריכה חשוב לבחור אריח ברמת עמידות גבוהה להחלקה.

 

קניית אריחים- רק אצל מקצוענים

 
את כל הדברים אליהם יש לשים לב צריכים לכוון אתכם בחנות בה אתם קונים את האריחים. לכו לחנות המתמחה בקרמיקה וגרניט פורצלן, חנות הקיימת כבר שנים ומתמחה בתחום זה. אנו בטיב קרמיקה מציעים מגוון רחב של אריחי גרניט פורצלן בגדלים ועיצובים שונים ומספקים לכם את כל השירות והאחריות.
 
 

חדשנות בריצוף גרניט פורצלן

 
"טיב הקרמיקה" מביאה לכם את בשורת הריצוף האיכותי והחדשני בגימור מושלם לכל בית. אריחים בכל הגדלים והצבעים המיובאים מהחברות המובילות באירופה, תוך שמירה קפדנית על איכות במוצרים ובשירות, כמו גם התחייבות לחדשנות מתמשכת באריחים לריצוף.

 

גרניט פורצלן בסגנונות אופנתיים

 
אריחי גרניט פורצלן שאותם אנו מציעים מאופיינים בחוזקם, מתנקים בקלות ובסגנונות אופנתיים, ממסורתי עד לעיצוב במראה טבעי. אריחים דקים, מקושטים, צבעוניים, מלוטשים או בגימור סאטן, רפרודוקציות מדויקות של שיש ואבן טבעיים, דוגמאות פסיפס ועיטורים מיוחדים לגימור מושלם - אלה המרכיבים ליצירת הריצוף שאתם חולמים עליו.
 
 
 
להזמנות וייעוץ חייגו -
 
 
באולמות התצוגה של "טיב הקרמיקה" תוכלו להתרשם ממגוון עצום של אריחי פורצלן וקרמיקה.
אנשי הצוות שלנו ישמחו לסייע לכם למצוא את הריצוף הקרמי שיקלע בדיוק לטעמכם.
 
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה
גרניט פורצלן - טיב הקרמיקה