צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אסלות

 

 
רוצים לשפץ ולחדש את חדר האמבטיה? "טיב הקרמיקה" מזמינה אתכם לאולם התצוגה ברחובות, שם תמצאו מגוון רחב של אסלות וכיורים מעוצבים ממיטב המותגים המובילים בארץ ובעולם.

 

אסלות מעוצבות במגוון עיצובים מודרניים

 

 
מגמת העיצוב של חדר הרחצה הגיעה גם לאסלה. כיום, לצד האסלה הקלאסית האובאלית, עומד בפניכם מגוון עצום של אסלות בעיצובים שונים לשילוב בחדר האמבטיה - ריבועיות, מעוגלות, תלויות, נייחות, בקווים נקיים, בסגנון ויקטוריאני ובשלל עיצובים מפתיעים אחרים.
 

ובאיזו אווירה אתם בוחרים?

 

 
כל עיצוב מעביר קונספט שונה ומשנה את האווירה הכללית בחדר האמבטיה. אסלות תלויות יוצרות אפקט מרחף ומראה אוורירי בחלל, ומיכלי הדחה סמויים, המותקנים בתוך הקיר עם לחצני הדחה מעוצבים, יוצרים מראה "הייטקי" ומודרני. באולם התצוגה, כל אחד יוכל למצוא את העיצוב שהוא מתחבר אליו, כאשר הבחירה העומדת לרשותכם, היא אין סופית, עם אסלות מעוצבות בדגמים שונים: אסלות מונו בלוק קלאסיות, עומדות בחלל או צמודות לקיר, עם מיכלי הדחה סמויים או גלויים ועוד.
 

פונקציונאליות האסלה

 

 
ובצד העיצוב, אולי יותר מכל אביזר אחר בחדר הרחצה, חשובה ההתייחסות לפונקציונאליות של האסלה. באולם התצוגה של "טיב הקרמיקה" מוצגים המותגים המובילים בעולם בתחום הכלים הסניטריים. שלל אסלות מעוצבות, קלות לניקוי, נוחות לשימוש, חסכוניות במים ומשתלבות במרחב החדר.

 
הינכם מוזמנים לסיור באולם התצוגה על מנת להתרשם ממבחר גדול של כלים סניטריים הכוללים מגוון אסלות בעיצובים שונים.

לייעוצים והזמנות חייגו - 073-7841762
 
אלגנט-סט - אסלה ובידה תלוייםאלגנט-סט - אסלה ובידה תלויים
אסלה מונובלוקאסלה מונובלוק
אסלה סטנדרטית + ניאגרה סמויהאסלה סטנדרטית + ניאגרה סמויה
אסלה תלויה + בידה תלויאסלה תלויה + בידה תלוי
אסלה תלויה + בידהאסלה תלויה + בידה
אסלותאסלות
סט אובליסט אובלי
סט מינימליסטיסט מינימליסטי
סט תלוי של אסלה ובידהסט תלוי של אסלה ובידה